خدمت شما دوست گرامی عرض سلام و ادب و احترام دارم و به خاطر گذراندن دقایقی از وقت گرانبهایتان با وبسایت بنده، کمال تشکر را دارم.

بنده متولد 1361 در شهرستان نکا از استان مازندران می باشم و در یک خانواده مذهبی که در حوزه های مذهب، ارزش های دینی و سیاست فعال بودند، رشد کردم. پسوندی که در انتهای نام حقیر وجود دارد مربوط به روستای اجدادی مان می باشد که تعلق خاطر بسیار نسبت به آن داشتم، دارم و خواهم داشت. دوران بسیار شیرین زندگی در مدارس این شهر را با کوله باری از خاطرات تلخ و شیرین گذراندم. دوره کارشناسی را در دانشگاه پیام نور مرکز ساری از سال 1380 الی 1384 گذراندم. دوره کارشناسی ارشد را از سال 1385 آغاز به کار کردم و دکتری خود را در رشته مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران با عنوان طراحی الگوی توسعه شایستگیهای رهبری در شهرداری تهران به پایان رساندم.

 

چند سالی است که در حوزه کانون ارزیابی و توسعه در سطح مدیران کار می کنم و تجارب بسیار ارزشمندی را در صنایع مختلف در سراسر کشور کسب نمودم و به نوعی از بسیاری از هم میهنانم در جای جای ایران بزرگ، منش زندگی را آموختم. ذیلا فهرست شرکت هایی که در حوزه کانون ارزیابی و توسعه مدیران فعالیت داشتم را عرض می نمایم که از افتخارات بزرگ بنده می باشد که در این شرکت ها، موسسات و نهادهای ایرانی، خدمت گذار بودم:

*بانک تجارت، دیجی کالا، بانک رفاه، بانک ملی، بانک شهر، بنیاد مبنا، ریل پرداز صنعت، بهره برداری مترو تهران، سایه سمن، صاایران، بنیاد مستضفان و جانبازان، ارزش آفرینان کردستان، نفیس نخ، راه آهن جمهوری اسلامی ایران، فولاد مبارکه اصفهان، گل گهر سیرجان، ایران ترانسفو، بانک ملت، شهرداری تهران، شركت ملی نفت، پترو پارس، توسعه نیشکر و صنایع جانبی اهواز، سازمان مدیریت صنعتی، گروه مپنا، نیروگاه اتمی بوشهر، فولاد خوزستان، فدراسیون تیراندازی ج. ا.، بانک کشاورزی ایران، وزارت مسکن، سازمان تامین اجتماعی، شرکت ملی صادرات گاز و ... .

 

در حوزه آموزش نیز علاوه بر دانشگاه ها، در شرکت های مختلف کسب فیض نمودم و بیشتر از اینکه چیزی آموزش دهم، از دیگران یاد گرفتم. سابقه تدریس در سازمانهای:

*بانک تجارت، بانک پارسیان، آب نیرو، آب و فاضلاب تهران، بانک توسعه تعاون، مرکز مطالعات بهره وری، بهستان دارو، موسسه سلام شهید همت، صدا و سیمای ج.ا.، فولاد، ذغال سنگ کرمان، فولاد میانه، الومینیوم جاجرم..... را داشتم.

 

اینجانب چند سالی است در حوزه ارزیابی، آموزش و توسعه مدیران خدمتگذار می باشم و تمایل دارم مطالب، مستندات و تجربیات مرتبط با توسعه مدیران را در وب سایت شخصی خود قرار دهم.

 

Mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Mail: jamshidi.h [at] ut.ac.ir
Tel: +989126004202